Рекреаційно-оздоровчий туризм

 Санаторій «Боржава»

       Санаторій «Боржава» знаходиться в самому центрі Закарпатської області в мальовничому Іршавському районі. Тут природа показує свою силу в буяння фарб, величності пагорбів і гір, здивує різноманітністю флори і фауни. Відпочинок в  санаторії «Боржава» - це  шанс не тільки активно влаштовувати своє дозвілля, а й в цілому оздоровити свій організм.
            Лікування та відпочинок в Закарпатті - це не тільки прекрасна можливість добре відпочити і оздоровитися, а й чудовий шанс для того, щоб побачити всі місцеві визначні пам'ятки, що мають цінність, побувавши на найрізноманітніших і цікавих екскурсіях. На території санаторію панує атмосфера домашнього затишку, тепла і спокою.
Оригінальний ландшафтний дизайн, пішохідні маршрути, прогулянки між дерев і спів птахів вранці роблять свою справу - ви стаєте частиною цього світу, в якому панує тільки природа.
До послуг гостей надається два триповерхових спальних корпуси і єврокотеджі з номерами «Люкс» для комфортного відпочинку.Лікування та оздоровчі процедури в санаторії
Основний профіль оздоровлення пацієнтів в санаторії «Боржава» - це лікування мінеральними водами. Тут використовується 5 видів мінеральних вод, які мають різний мінеральний і хімічний склад, і, відповідно, лікувальні властивості. Саме це дозволяє вважати санаторії Закарпаття одними з найкращих.
Лікування в комплексі складається не тільки з цілющих властивостей води.Санаторій «Боржава» - це одна з тих небагатьох багатопрофільних оздоровниць, які застосовують воду не тільки в режими пиття, але і використовують її для ванн, душів, а також багатьох інших водних процедур.
Крім цього весь спектр лікування включає діагностику, загальні та індивідуальні заняття в басейні (плавання, аквагімнастика), а також спеціальне харчування, яке до того ж може змінюватися, виходячи з індивідуальних побажань кожного пацієнта. Вибираючи відпочинок в Карпатах, ви також отримуєте відмінну можливість оздоровиться чистим гірським повітрям, яке насичене фітонцидами хвойного і листяного лісу, що сприятливо впливає навіть на хронічні захворювання дихальних шляхів і організм в цілому. Також в санаторії «Боржава» використовуються новітні методики лікування, такі як: фітотерапія, аерозольтерапія, іпотерапія, магнітотерапія, лазеротерапія, лімфодренаж, міостимуляція і інше.         
За матеріалами: http://borzhawa.com/

Немає коментарів:

Дописати коментар